אותיות ומשמעותם

לכל ילד נבחר שם בהולדתו , ולכל שם יש משמעות גדולה בבחירתו.
בלידת ביתי השלישית היה לי מאוד קשה לבחור לה שם ,תמיד אומרים כשאראה את הילוד אדע איך יקראו לו , לא תמיד זה נכון ולא תמיד זה באמת עובד, לכל אחד יש את השם שמתאים לו וגם לאופי שלו, ולכל אות בשם יש משמעות עצומה במיוחד לאות הראשונה של השם.

בשרשרת הנוכחית שבתמונה נבחרו האותיות א' והאות ע' השרשרת עם האותיות הראשונות בכל שם של שני בניי (השרשרת עוצבה לפני שילדתי את השלישית).
האות א' (אריאל) ומשמעותה- אות פתוחה הנראית פורצת לכל הכיוונים ולכן מסמלת את שבירת המוסכמות והמסגרות. מבטאת אינטליגנציה שכלית גבוהה ביותר עם השתוקקות לחופש ומרחבים. בולטת ואינה נחבאת אל הכלים, יש לה אומץ כוח ושליטה, מסמלת אהבת ידע ובעלת כוח רוחני עצום וחזק
האות ע' (עומר) ומשמעותה- מושפעת מיסוד האדמה וממזל גדי. בשונה מהאות א' המייצגת את עולם הרוח (ראה המילים – אור,אושר) ואת האחדות האלוקית ׁהאות ע' הינה חומרית (ראה המילים-עור,עושר) ומעניקה לאדם עיקשות,התמדה ודחיפה קדימה אל עבר יישום המטרה. אות עוצמתית מאוד המורה על חוסן נפשי לצד פסיביות רגשית ולפיכך מבטאת את החלק השכלתני שבאדם. דוחפת את האדם לבקשת מעמד ורצון לביסוס כלכלי. הנושא אות "ע" בשמו יהיה לרוב אדם רחב לב עם נטייה פנימית לסייע לזולת . אני כבר צריכה להוסיף את האות ר' (רומי) הקטנה שלי.


אז איזה אותיות מסמלות אותך? המשפחה שלך? הילדים ?
מוזמנ.ת לפנות אליי ואצור את השרשרת הייחודית לך.(לינק לשרשרת)

נגישות